Whatsapp İletişim
  HİZMET TALEP FORMU
HİZMETLER
Büro,Ofis Temizliği
Büro,Ofis Temizliği
 
House Temizlik, pek çok mekanın benzer çalışma şartlarına sahip olmasına rağmen, özel şartlara da dikkatle eğilerek çalışır.

Büro Ofis Temizliğinde; İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dâhil işyeri temizliğiniz özenle yapılır. Elektronik eşyalarınızın özel temizliği de özel temizleyiciler ile itina ve güvenle yapılır. Özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile temizlik yapmaktayız. Periyodik temizlik bakım anlaşmaları için lütfen bizimle temasa geçin.

Büro ve ofis temizliği, ev temizliğiyle benzer şartlara sahiptir. Fakat büro ve ofislerin evlerden daha kalabalık olması, evlerdeki oda sayısından daha çok odaya, depoya ve boş alana sahip olması nedeniyle daha ayrıntılı ve hassas bir temizlik gerektirir.Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, ortamı müşteri ve personeli rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak asli görevlerimizdendir. Bazı plaza tipi bürolarda elemanların kimlik bilgileri ve GBT ile birlikte güvence verilerek işbaşı yaptırılır.

Ofis temizlik hizmetimiz mesken durumuna göre;Mobilyalı (eşyalı) , inşaat sonrası ofis , tadilat sonrası temizliği ve boş büro olmak üzere birkaç çeşittir.Ayrıca yangın sonrası temizliği , su ve sel baskını sonrası temizlik hizmeti için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz.Ofis yada büronuzun temizliği talebiniz doğrultusunda günlük – haftalık ve aylık olmak üzere 3 ayrı periyodik zamanda temizlenir.

Ofis veya büronuzun temizliği için bizi tercih etmeniz durumunda kimyasal,makine vs. gerekli olan tüm ekipmanlar firmamızca karşılanır.Kullanılacak malzemeler ücretlendirmeye dahildir.Bunların dışında sizin ekstra bir ücret yada herhangi bir ürün almanıza gerek görülmez.Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim)işlerini titizlik ile yerine getirir.Size iş bırakmazlar…

Diğer yandan ofis ve büroların birer çalışma alanı olması, buradaki insanların çalışma motivasyonuna da itina gösterilmesi mecburiyetini doğurmaktadır.İşte House Temizlik, tüm bu noktalara fazlasıyla hakim olan ve geçmiş deneyimleriyle bunu kanıtlayan bir şirket olarak son derece hassas, özenli ve sessiz bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir.Ayrıca çalıştığı iş yeri veya şirket gibi mecraların bilgileri de iş prensipleri gereği House Temizlik’in gizliliği altındadır.

Gölge
Gölge
Copyright © 2018 | HOUSE TEMİZLİK Tüm hakları saklıdır. Designed_By İsmail ATİK