Whatsapp İletişim
  HİZMET TALEP FORMU
HİZMETLER
Camii Temizliği
Camii temizliği yapıyoruz: çünkü neden camiilerin temizliğini yapmak insanların çok daha temiz bir ortamda ibadet edebilmelerini sağlayabilmek için bu alanda işimizi ve sizlerin Allah'a olan yakınlığınızdan dolayı işimizi en iyi şekilde sizlerin ve bizlerin huzuru için yapmaktayız.
Allah'ın evi olan camiilerimiz zaman içerisinde islenmekte hava şartları ve kullanıma bağlı olarak temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple siz değerli cemaatimizden sonrası ve tadilat sonrası camii temizliği hizmeti vermekteyiz gelen talep ve isteklerinizi en hızlı ve en etkili şekilde çözmekteyiz.
Camii ve ibadethaneler sağlık kurallarına uygun House Temizlik şirketi güvencesiyle uzman temizlik ekibi tarafından insan sağlığına zararlı olmayan temizlik ürünleri ve modern donanımlı makine ekipmanları yardımı ile temizlenmektedir. İbadet ortamının temizliği dinin vazgeçilmez ilkelerinden birisidir. House Temizlik şirketi bu ilkenin bilincinde olarak hizmet sunar. Halılar, çiniler, ve her ebattaki avize ayrıntılı olarak temizlenir. Mermer alanlar profesyonel makinalarla temizlenir ve cilalanir.
Camii ve ibadethane temizliği topluma açık olan ve temizliğin bilhassa önem taşıdığı manevi toplanma alanları olduğu için çok daha büyük öneme sahip. Dolayısıyla bu tür temizlik işleri özellikle profesyonel kadrolarla yapılarak sağlık ve hijyen koşulları ile kullanılan profesyonel ürünlerimizle sorunsuz bir temizlik ihtiyacı karşılanmış olmaktadır.
Gölge
Gölge
Copyright © 2018 | HOUSE TEMİZLİK Tüm hakları saklıdır. Designed_By İsmail ATİK