Whatsapp İletişim
  HİZMET TALEP FORMU
HİZMETLER
Duvar Temizliği

Duvar Temizliği

Bulunduğumuz mekanlarda (Şirket Merkezleri, Ofisler, Bürolar, Alışveriş Merkezleri v.b.) varolan yerleşim düzeninde herhangi bir değişiklik yoluna gitmeden etkili biçimde duvar temizlik yapılabilmesi için profesyoneller tarafından çalışma yapılması gerekir. Bu alanda sizlere en iyi hizmeti sunmayı hedef edinen firmamımız en iyiyi hedefleyerek etkili araç ve gereçlerle duvar temizlik hizmetini yerine getirmektedir.

Duvarlarınızın zaman içerisinde günlük kullanımlar sonucu kirlenme, siliklik, el izleri vs. bulunmuş olabilir. Ancak duvarların temizliği için boya-badana yapmak ise daha masraflı olmaktadır. Ev eşyalarınızı yerinden kaldırmanız gerektiğinden dolayı evde günlük hayat felce uğramaktadır. Ancak duvar silme işlemi uygulayarak hem boşa masraf yapmamış, hem de zamanınızı fazla harcamamış olacaksınız. Bundan dolayı House Temizlik hizmetlerinde müşterilerimiz tarafından en çok talep gören hizmetlerimiz arasındadır.

Duvar Silme Nasıl Yapılır?

- Duvar Silme işlemini banyo ve mutfakta fayans gibi alanlarda çok daha hızlı ve kolay olması sebebiyle buharlı makinalarımızla yapmaktayız.

- Eğer duvarlar silinebilir boya ise kullandığımız özel temizlik malzemeleriyle bu işlem kolayca halledilmektedir.

Firmamızdan ayrıca bina ve apartman duvarlarının temizliği için de hizmet alabilirsiniz

Gölge
Gölge
Copyright © 2018 | HOUSE TEMİZLİK Tüm hakları saklıdır. Designed_By İsmail ATİK